To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.zeglarzom.pl

Sprzedajemy - Podstawki pod jacht

Globus - 2021-06-15, 14:08
Temat postu: Podstawki pod jacht
Witam,

sprzedam swoje podstawki do zimowania, pod jacht. Wyrób stoczni Dalpol przeznaczony do Phobosa 25.
Sprzedaję ponieważ kupiłem przyczepę do jachtu.

Cena ok. 1000 zł Do negocjacji.

magelan - 2021-06-15, 21:49

A gdzie je masz, jeżeli na Mazurach jestem chętny
Globus - 2021-06-16, 23:22

Są na Mazurach razem ze mną, 10 km od Mikołajek. J. Tałty.
mariaciuncia - 2021-06-17, 15:18
Temat postu: Re: Podstawki pod jacht
Globus napisał/a:
Witam,

sprzedam swoje podstawki do zimowania, pod jacht. Wyrób stoczni Dalpol przeznaczony do Phobosa 25.
Sprzedaję ponieważ kupiłem przyczepę do jachtu.

Cena ok. 1000 zł Do negocjacji.


Ja na Twoim miejscu przymocowałbym podstawki do przyczepy a łódka będzie Ci wdzięczna.

magelan - 2021-07-23, 00:26

No i się porobiło zdechła lodówka na Phobosie kapitanowa ma jednak prawo wyboru!!! i jeżeli do września nie sprzedasz to kupie. Dla zainteresowanych wymiana lodówki wiąże się z demontażem blatu i wydatkiem za nową z montażem ponad 5K :shock: jest jednak wyjście można zamontować w wnętrzu nowy parownik wyprowadzanie przewodów na zewnątrz i montaż nowego agregatu z mocniejszej wersji (wszystko części Dometic) i za to z robocizną 2,5K - serwis z Giżycka . Właściciel serwisu rozmawiał z stoczniami żeby nie montowali lodówek od górnych i przekonał większość niestety Dalpol się nie przekonał.
MirekMors - 2021-07-23, 07:54

Jak nie odgórnych ? W czym problem ? Rozszczelnił się parownik (ten w komorze)?
magelan - 2021-07-24, 00:28

Ruda zżarła i czynnik idzie w świat. Parownik jest zatopiony w piance i autoryzowany serwis nie poleca wymianę tylko samego agregatu , zresztą parownik to najtańsza rzecz tylko 300 zł drogi to jest agregat który u mnie jeszcze pracuje ale ma naprawdę mocne wżery na chłodnicy- niestety
MirekMors - 2021-07-24, 10:25

magelan napisał/a:
montaż nowego agregatu z mocniejszej wersji
To jeszcze napisz czemu mocniejsza wersja ? Tamten nie dawał rady ? Niemożliwe. Co prawda i ja mam mocniejszy - seria 80, ale one dostosowują swoją moc do konkretnego parownika.
magelan - 2021-07-24, 22:07

Bo takie agregaty mają w serwisie, a biorę co maja byle by chłodziło
clovis.williams - 2021-08-22, 14:54

Muszę sobie kupić takie podstawki.
Globus - 2021-10-12, 18:38

Globus napisał/a:
sprzedam swoje podstawki do zimowania, pod jacht. Wyrób stoczni Dalpol przeznaczony do Phobosa 25.
Sprzedaję ponieważ kupiłem przyczepę do jachtu.



Już sprzedane



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group